سلام علیکم؛

احتراماً ضمن اظهار تشکر از همکاری های آن مدیریت، به استحضار می رساند برابر توافقات بعمل آمده با حامی مالی فدراسیون، مقرر است تیم منتخب فوتبال دانشجویان از بین دانشجویان کلیه بخش های آموزش عالی کشور (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری –وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی –  دانشگاه آزاد اسلامی – دانشگاه پیام نور – دانشگاه جامع علمی کاربردی – دانشگاه فرهنگیان – دانشگاه فنی و حرفه ای) تشکیل و در رویدادهای بین المللی مشارکت داشته باشد. لذا ضروری است آمادگی تیم منتخب فوتبال آن مدیریت را تا تاریخ 26/10/97 به این فدراسیون اعلام نمایید.

مسابقات مذکور روزهای 15 تا 20 بهمن ماه به مناسبت بزرگداشت “چهلمین سالگرد شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی” در شهر تهران برگزار خواهد شد.

از آنجائیکه نفرات برتر توسط کمیته فنی در محل مسابقات شناسایی خواهند شد، نسبت به معرفی نماینده خبره آن مدیریت برای عضویت در کمیته فنی تا تاریخ تعیین شده فوق اقدام لازم بعمل آید.

مقررات و مدارک مورد نیاز:

– براساس قوانین و مقررات FISU متولدین 11/10/1372 به بعد حق شرکت در این دوره از رقابت ها را خواهند داشت.

– ارائه گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه مربوطه

-کپی کارت دانشجویی، کارت ملی و شناسنامه

مکان مسابقات و زمان پذیرش و نحوه برگزاری متعاقباً اعلام خواهد شد.

دکتر محمدرضا دهخدا

رئیس فدراسیون

به گزارش  گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، دومین دوره مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ دانشجویان دانشگاه‌های کشور توسط انجمن پاورلیفتینگ فدراسیون دانشجویی و هیئت ورزش‌های دانشگاهی استان گیلان روزهای ۸ تا ۱۰ اسفندماه سال جاری به‌منظور شناسایی نفرات برتر و تشکیل تیم ملی پاورلیفتینگ دانشجویان کشور در رشت برگزار خواهد شد.

ورزشکاران علاقه‌مند به شرکت در این دوره از مسابقات تا ۱۵ بهمن مهلت ثبت‌نام دارند و زمان ورود و پذیرش بعدازظهر روز چهارشنبه ۸ اسفندماه برگزار می‌شود. وزن‌کشی روز ورود، ۸ اسفند از ساعت ۱۹ تا ۲۰، جلسه هماهنگی (کنگره) روز ورود، ۸  اسفند ساعت ۲۱ و مسابقات روزهای ۹ و ۱۰ اسفندماه است.

ارائه لیست دانشجویان، مربیان و سرپرستان شرکت‌کننده که به تأیید معاون آموزشی دانشگاه ذی‌ربط، ارائه گواهی اشتغال به تحصیل، داشتن بیمه ورزشی سال ۱۳۹۷ (تاریخ صدور بیمه حداقل ۷۲ ساعت قبل از شروع مسابقات باشد) و ارائه اصل و تصویر رسید بانکی حق شرکت افراد (دانشجویان، مربیان، سرپرستان و …) از شرایط عمومی و اختصاصی ورزشکاران هنگام پذیرش است.

مسابقات در ۸ وزن ۱۲۰+، ۱۲۰-، ۱۰۵-، ۹۳-، ۸۳-، ۷۴-، ۶۶-، ۵۹- کیلوگرم برگزار خواهد شد و هیچ‌گونه محدودیتی برای معرفی افراد در اوزان یادشده وجود ندارد.کلیه ورزشکاران بایستی کارت شرکت در مسابقات را همراه داشته باشند در غیر این صورت از حضور آنان در آن رقابت‌ها جلوگیری به عمل خواهد آمد همچنین از شرکت‌کنندگان آزمون دوپینگ به عمل خواهد آمد. نفرات برتر هر وزن توسط کمیته فنی برای تشکیل تیم ملی پاورلیفتینگ دانشجویان به اردو دعوت خواهند شد.

سرپرستان تیم‌ها برنامه‌ریزی‌های لازم را معمول دارند تا فرد یا افراد اعزامی به‌موقع به محل مسابقات عزیمت و در جلسه هماهنگی که ساعت ۲۱ روز ۸ اسفندماه تشکیل می‌شود حضور یابند.

لازم به ذکر است که  چهارمین دوره مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ دانشجویان جهان تیرماه سال ۱۳۹۸ در کشور استونی برگزار خواهد شد که در صورت تأمین هزینه‌ها و اعتبارات موردنیاز توسط هریک از بخش‌های آموزش عالی اعزام تیم مذکور میسر خواهد بود.

همچنین   مسابقات جهانی صرفاً در رشته پاورلیفتینگ برگزار خواهد شد و نفرات برتر که توسط کمیته فنی شناسایی و به اردو دعوت می‌شوند برابر قوانین و مقررات فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های دانشگاهی (FISU) بایستی از نظر سنی شرایط متولدان ۱۳۷۲/۱۰/۱۱ به بعد را دارا باشند و صرفاً برای شرکت در مسابقات محدودیت سنی وجود ندارد.

بازدید: 144